Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Andrej Drbohlav - autogramiáda v knihkupectví Brno Joštova

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
30.5PondělíAutogramiáda30.5PondělíAkce30.5PondělíSleva
Oslavte s námi den dětí. Stačí se stavit do našich knihkupectví a vybrat svým menším i větším ratolestem knihu. My vám ji dáme s 20% slevou. Akce běží v kamenných prodejnách od pondělí 30. května do středy 1. června a platí při nákupu nad 399 korun.
7.6ÚterýAutogramiáda7.6ÚterýAkce7.6ÚterýSleva
Autogramiáda k titulu Zlaté hroty proběhne v úterý 7. června od 17 hodin v OC Arkády Pankrác. Zúčastní se jí oštěpařka Bára Špotáková, jedna z protagonistek knihy. Návštěvníci se mohou těšit i na další zajímavé hosty. Akci bude moderovat sportovní komentátor Petr Vichnar.
14.6ÚterýAutogramiáda14.6ÚterýAkce14.6ÚterýSleva
Hvězda moderního ženského románu Alexandra Potter představí v úterý 14. června od 17 hodin svou novinku Láska z Paříže. Akce proběhne v OC Arkády Pankrác. Její součástí bude i beseda s autorkou.
Více akcí na prodejnách
Andrej Drbohlav - autogramiáda v knihkupectví Brno Joštova
Místo konání: Brno Joštova
Termín akce: 14. 1. 2016
Začátek: 17.00
Autogramiáda Andreje Drbohlava proběhne ve čtvrtek 14. ledna od 17 hodin v brněnském knihkupectví na Joštově. Autor, který se věnuje analýze profilu sériového vraha, v Brně představí novou knihu Psychologie masových vrahů.


Andrej Drbohlav

Andrej Drbohlav
Andrej se věnuje analýze profilu sériového vraha a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Vystudoval behaviorální patologii. Spolupracuje na výzkumu genetických markerů impulzivity a vlastní výzkum zaměřuje na vývoj patologie chování a osobnosti u dětí a dospělých.
 
Zaměřuje se také nejhorší formy deformace osobnosti a chování, které ve společnosti mohou vzniknout. Je autorem knih Psychologie masových vrahů a Psychologie sériových vrahů.
Psychologie masových vrahů
Lidská duše je rozlehlá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého zcela jedinečným.
 
Po úspěšné knize „Psychologie sériových vrahů“ se PhDr. Andrej Drbohlav opět vydává k temným hranicím duše a představuje další podobu mnohonásobného vraha.
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail