Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Andrej Drbohlav - autogramiáda v knihkupectví Brno Joštova

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
29.6StředaAutogramiáda29.6StředaAkce29.6StředaSleva
Ukažte nám jakékoli své vysvědčení a nakupte se slevou 15 %. Vyznamenání odměníme ještě víc – 20% slevou na vše. Akce platí v kamenných prodejnách KNIHY DOBROVSKÝ od středy 29. června do neděle 3. července.
30.6ČtvrtekAutogramiáda30.6ČtvrtekAkce30.6ČtvrtekSleva
Na hlavním brněnském náměstí proběhne ve čtvrtek 30. června od 12:30 autogramiáda Simony Stašové. Hvězda českého filmového plátna představí a zároveň pokřtí knihu Manolito vytahuje špinavý prádlo. Akce proběhne ve spolupráci s Rádiem Petrov v rámci dne pro děti Pozor prázdniny.
Více akcí na prodejnách
Andrej Drbohlav - autogramiáda v knihkupectví Brno Joštova
Místo konání: Brno Joštova
Termín akce: 14. 1. 2016
Začátek: 17.00
Autogramiáda Andreje Drbohlava proběhne ve čtvrtek 14. ledna od 17 hodin v brněnském knihkupectví na Joštově. Autor, který se věnuje analýze profilu sériového vraha, v Brně představí novou knihu Psychologie masových vrahů.


Andrej Drbohlav

Andrej Drbohlav
Andrej se věnuje analýze profilu sériového vraha a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Vystudoval behaviorální patologii. Spolupracuje na výzkumu genetických markerů impulzivity a vlastní výzkum zaměřuje na vývoj patologie chování a osobnosti u dětí a dospělých.
 
Zaměřuje se také nejhorší formy deformace osobnosti a chování, které ve společnosti mohou vzniknout. Je autorem knih Psychologie masových vrahů a Psychologie sériových vrahů.
Psychologie masových vrahů
Lidská duše je rozlehlá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého zcela jedinečným.
 
Po úspěšné knize „Psychologie sériových vrahů“ se PhDr. Andrej Drbohlav opět vydává k temným hranicím duše a představuje další podobu mnohonásobného vraha.
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail