Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Aňa Geislerová - autogramiáda v OC Letňany Praha

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
24.5ÚterýAutogramiáda24.5ÚterýAkce24.5ÚterýSleva
Autorka, fitness trenérka a oblíbená českoamerická modelka Zuzka Light představí v pražském knihkupectví Arkády Pankrác svůj knižní debut Fit za 15 minut denně. Autogramiáda proběhne v úterý 24. května od 17 hodin.
7.6ÚterýAutogramiáda7.6ÚterýAkce7.6ÚterýSleva
Autogramiáda k titulu Zlaté hroty proběhne v úterý 7. června od 17 hodin v OC Arkády Pankrác. Zúčastní se jí oštěpařka Bára Špotáková, jedna z protagonistek knihy. Návštěvníci se mohou těšit i na další zajímavé hosty. Akci bude moderovat sportovní komentátor Petr Vichnar.
14.6ÚterýAutogramiáda14.6ÚterýAkce14.6ÚterýSleva
Hvězda moderního ženského románu Alexandra Potter představí v úterý 14. června od 17 hodin svou novinku Láska z Paříže. Akce proběhne v OC Arkády Pankrác. Její součástí bude i beseda s autorkou.
Více akcí na prodejnách
Aňa Geislerová - autogramiáda v OC Letňany Praha
Místo konání: Praha - OC Letňany
Termín akce: 15. 3. 2016
Začátek: 17.00
Autogramiáda oblíbené herečky proběhne v úterý 15. března od 17.00 hodin v pražském OC Letňany. Aňa představí svou první knihu nazvanou jednoduše P.S. Akce se uskuteční v rámci knižního festivalu KNIHfest.


P.S.
Deníkové zápisky populární herečky Ani Geislerové zachycují všední život i záblesky střeženého soukromí. V pěti podivuhodných letech, jejichž datace není úplně jistá, se mísí humor s melancholií, zamilování s rozchody a naprostá upřímnost s potřebou nic nevyzradit.
 
Autorka se svým vtipným, osobitým stylem často dotýká základních věcí, jako je rodina, láska nebo dětství, a zve čtenáře, aby se na cestu vydal s ní. Kniha vychází v překrásné grafické úpravě její sestry Lely Geislerové, která asociuje skutečný deník včetně praktické gumičky, nepopsaných listů a barevné ořízky.
 
Prohlédněte si všechny akce, které proběhnou v rámci knižního festivalu Knihfest v pražském knihkupectví OC Letňany.


 
 
 
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail