Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Soutěže

Soutěž o knihy Alexandry Potter

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
24.5ÚterýAutogramiáda24.5ÚterýAkce24.5ÚterýSleva
Autorka, fitness trenérka a oblíbená českoamerická modelka Zuzka Light představí v pražském knihkupectví Arkády Pankrác svůj knižní debut Fit za 15 minut denně. Autogramiáda proběhne v úterý 24. května od 17 hodin.
7.6ÚterýAutogramiáda7.6ÚterýAkce7.6ÚterýSleva
Autogramiáda k titulu Zlaté hroty proběhne v úterý 7. června od 17 hodin v OC Arkády Pankrác. Zúčastní se jí oštěpařka Bára Špotáková, jedna z protagonistek knihy. Návštěvníci se mohou těšit i na další zajímavé hosty. Akci bude moderovat sportovní komentátor Petr Vichnar.
14.6ÚterýAutogramiáda14.6ÚterýAkce14.6ÚterýSleva
Hvězda moderního ženského románu Alexandra Potter představí v úterý 14. června od 17 hodin svou novinku Láska z Paříže. Akce proběhne v OC Arkády Pankrác. Její součástí bude i beseda s autorkou.
Více akcí na prodejnách
Soutěž o knihy Alexandry Potter
Alexandra Potter je oblíbená britská spisovatelka. Její příběhy jsou plné jemného humoru, mají štávu, inteligentní příběh a nechybí jim romantika a dobrodružství. 
 
Soutěž Potter
Zapojte se do naší soutěže a třeba se na vás usměje štěstí. Na prvního výherce čeká speciální balíček plný knih Alexandry Potter.
 
Těšit se můžete na příběhy Já a pan Darcy, Tentokrát to bude jinak, Na stejné vlně, Kde je ta holka?, Co je nového kotě?, S tebou už nikdy a Lásce na stopě.
 
Pro další dva šťastlivce máme připravený mix tří autorčiných knížek. A čtvrtý až šestý výherce od nás dostane po dvou kouscích.
 
Na stejné vlně je příběh o tom, co všechno může způsobit jediné setkání. Tentokrát to bude jinak poodhalí, co se zlomeným srdcem. V Já a pan Darcy se Emily zklamaná muži vrací ke knize Pýcha a předsudek. Kde je ta holka? - Charlotte je úspěšná, má skvělého přítele, ale je taky pesimistická. Náhodou potkává své mladší já a zjišťuje, že byla mnohem spokojenější. V Lásce na stopě nalezneme příběh o věcech ztracených a znovu nabytých. S tebou už nikdy je humorná kniha o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen splní do puntíku. V Co je nového kotě? zjistíte, co je třeba obětovat k nalezení štěstí.
  
1. místo - knihy Já a pan Darcy, Tentokrát to bude jinak, Na stejné vlně, Kde je ta holka?, Co je nového kotě?, S tebou už nikdy a Lásce na stopě
2. - 3. místo - mix tří vybraných knih Alexandry Potter
4. - 7. místo - mix dvou vybranách knih Alexandry Potter

Soutěžní otázka:
Za jednu z výše zmíněných knih získala Alexandra Potter cenu od Jane Austen Regency World Awards v kategorii Best New Fiction. Jak se tato kniha jmenuje?
Zašlete odpověď na soutěžní otázku
 *
 *
 *
 *
Mám zájem o zasílání výhodných nabídek a novinek na e-mail
Z odebírání e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit.
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Podmínky soutěže:
Podmínkou soutěže je správně odpovědět na zadanou otázku. Soutěž trvá od 18. 12. 2015 do 3. 1. 2016.
 
Sedm z vás, kteří budete vylosováni, od nás získá výše uvedené výhry.
 
Výherce bude zveřejněn na našich webových stránkách a informován e-mailem.
 
Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinkových emailů z našeho systému, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Nabídkové emaily vám budou zasílány maximálně čtyřikrát do měsíce. Každý e-mail bude obsahovat krátký návod k odhlášení odběru e-mailů KNIHY DOBROVSKÝ. V e-mailu Vás budeme informovat o novinkách, akcích, autogramiádách. Každý účastník může soutěžit pouze z jedné e-mailové adresy, v opačném případě bude ze soutěže automaticky vyřazen.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail