Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Autogramiády
Uskutečněné autogramiády

Autogramiáda Lorny Byrneové

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
30.5PondělíAutogramiáda30.5PondělíAkce30.5PondělíSleva
Oslavte s námi den dětí. Stačí se stavit do našich knihkupectví a vybrat svým menším i větším ratolestem knihu. My vám ji dáme s 20% slevou. Akce běží v kamenných prodejnách od pondělí 30. května do středy 1. června a platí při nákupu nad 399 korun.
7.6ÚterýAutogramiáda7.6ÚterýAkce7.6ÚterýSleva
Autogramiáda k titulu Zlaté hroty proběhne v úterý 7. června od 17 hodin v OC Arkády Pankrác. Zúčastní se jí oštěpařka Bára Špotáková, jedna z protagonistek knihy. Návštěvníci se mohou těšit i na další zajímavé hosty. Akci bude moderovat sportovní komentátor Petr Vichnar.
14.6ÚterýAutogramiáda14.6ÚterýAkce14.6ÚterýSleva
Hvězda moderního ženského románu Alexandra Potter představí v úterý 14. června od 17 hodin svou novinku Láska z Paříže. Akce proběhne v OC Arkády Pankrác. Její součástí bude i beseda s autorkou.
Více akcí na prodejnách
Autogramiáda Lorny Byrneové
Ve středu 10. dubna 2013 od 16:00 hod se v Brně v naší prodejně na Joštově uskutečnila velká autogramiáda irské spisovatelky a mystičky Lorny Byrneové u příležitosti vydání její nové knihy Andělské poselství naděje.
 
Tuto akci navštívilo neuvěřitelných 1 200 lidí, čímž trhla naprostý rekord v rámci všech autogramiádách, co kdy byly v naší prodejně uspořádány. V počtu prodaných knih i v návštěvnosti překonala dokonce autogramiádu v Praze. Fronta od knihkupectví se táhla až Moravskému náměstí v Brně.
 
 
Novinka Lorny Byrneové Andělské poselství naděje je letošní nejprodávanější knihou a autogramiáda v Brně to jen potvrdila.
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 01
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 02
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 03
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 04
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 05
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 06
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 07
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 08
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 09
Lorna Byrneová - velká autogramiáda 10
Více fotografií z autogramiády Lorny Byrneové v Brně ke stažení ZDE.
 
Tuto jedinečnou autogramiádu glosuje i překladatel Jan Menděl na stránkách věnovaných této irské mystičce a jejím knihám o andělech. Zmínka o autogramiádě v Brně se objevila i na oficiálních stránkách Lorny Byrneové na Facebooku nebo na BrnoŽurnálu.
 
Návštěvu Lorny komentoval také jeden z nejnavštěvovanějších zpravodajských serverů na internetu Novinky.cz nebo internetový kulturní magazín Kult.cz.
 
Brněnská autogramiáda Lorny Byrne zaujala také český tisk. Přečtěte si články na toto téma:
 
Lorna Byrne - článek v novinách 01
Lorna Byrne - článek v novinách 02
Reakce našich zákazníků

Vážení pracovníci knihkupectví,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou atmosféru, skvělou organizaci a trpělivost při autogramiádě Lorny Byrneové. Při takovém počtu lidí byla organizace dobře zvládnutá. Čekala jsem ve frontě na podpis od 14:30 hodin a odcházela jsem v 18:00 hodin. Za tu dobu, co jsem čekala na podpis, jsem neviděla žádné hádání, strkání, nadávky atd., jak to u takových akcí většinou bývá. Pracovníci Vašeho knihkupectví mi dvakrát přinesli vodu s citronem a čaj. Lorna byla skvělá. Ještě jednou Vám mockrát děkuji, že jste uspořádali autogramiádu Lorny Byrneové, a já jsem mohla přijet do Brna ze Slavonic. Bylo by skvělé, kdyby přístup k zákazníkům byl ve všech prodejnách na takové profesionální úrovni jako u Vás. Věřím, že má návštěva ve Vašem knihkupectví nebyla poslední.

S pozdravem

Bohumila L., Slavonice              

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail